Червоногригорівська селищна рада
Нікопольський район Дніпропетровська область
Рішення виконкому
від 20 березня 2024р. № 155
Про надання матеріальної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації (ХХХХ)
Опубліковано 26 березня 2024


У зв’язку з виникненням на території громади проявів збройної агресії Російської Федерації, що зумовили пошкодження об’єктів та з метою забезпечення виконання повноважень щодо соціального захисту населення Червоногригорівської селищної територіальної громади, відповідно до рішення селищної ради від 15 грудня 2023 року № 1296 - 36/VІІІ «Про бюджет Червоногригорівської селищної територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами), рішення селищної ради від 15 грудня 2023 року № 1317 - 36/VІІІ «Про Програму «ДОПОМОГА» на 2024-2025 роки», Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим громадянам, що зареєстровані та проживають на території Червоногригорівської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 22 грудня 2020 року № 73 - 03/VIІI (зі змінами), Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки, а також ліквідація наслідків тривалої, широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України на території Червоногригорівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 16 липня 2021 року № 502 - 09/VІІІ (зі змінами), розглянувши заяву громадянина ХХХХ, акт комісійного обстеження об’єкта, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації від 02 березня 2024 року, затверджений комісією з обстеження пошкоджених внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів прийнятих в експлуатацію в установленому законодавством порядку об’єктів будівництва, розташованих на території Червоногригорівської селищної ради від 06 березня 2024 року № 23, враховуючи ступень руйнування його житла, а саме: пошкодження житла до 50 %, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради


ВИРІШИВ:


1. Надати одноразову матеріальну грошову допомогу гр. ХХХХ, ХХХХ червня ХХХХ року народження, зареєстрованому за адресою: Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Червоногригорівка, вул. Княжа, буд. ХХХХ особі, яка потерпіла внаслідок збройної агресії Російської Федерації у розмірі 4 000 (чотири тисячі) грн 00 коп. за рахунок коштів місцевого бюджету.


2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету селищної ради (Кривоножко) здійснити виплату грошової допомоги гр. ХХХХ на рахунок картки установи банку: АТ КБ «ПриватБанк».


3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ЛАЛОВА.


Селищний голова Олександр ПРОКОПЕНКО

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux