І знову черговий тур чемпіонату Дніпропетровської області з футболу Ю-11 приймав чудовий спортивний комплекс с.Придніпровського. На цей раз гостями Червоногригорівської селищної ради були 2 команди м.Нікополь, 2 команди м.Синельниково та господарі майданчика юні футболісти Червоногригорівської КДЮСШ.
В напруженій спортивній боротьбі наші спортсмени перемогли з рахунком 3:0 першу команду м.Синельниково і 5:2 другу команду м.Синельниково.
Вкотре чудову підтримку мали футболісти КДЮСШ від батьків, родичів та вболівальників. Вітаємо учнів спортивної школи з новим успіхом!