Відповідно до Конституції України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік», керуючись пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, рішенням селищної ради від 15 грудня 2023 року № 1296 - 36/VІІІ «Про бюджет Червоногригорівської селищної територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами), враховуючи пояснювальну записку начальника фінансового відділу Червоногригорівської селищної ради Наталії ЯКОВЛЄВОЇ, селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити звіт про виконання бюджету Червоногригорівської селищної територіальної громади за 2024 рік:
- по доходах – у сумі 175 049 763,62 грн;
- по видатках – у сумі 184 866 640,74 грн
у тому числі:
виконання загального фонду:
- по доходах – у сумі 131 666 008,12 грн;
- по видатках – у сумі 136 535 726,39 грн;
виконання спеціального фонду:
- по доходах – у сумі 43 373 755,50 грн;
- по видатках – у сумі 48 330 914,35 грн.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій (Науменко).
Селищний голова Олександр ПРОКОПЕНКО
|
|
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до звіту про виконання бюджету Червоногригорівської селищної територіальної громади за 2024 рік
Виконання дохідної частини бюджету
Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, рішенням Червоногригорівської селищної ради від 15 грудня 2023 року № 1296 - 36/VІІІ «Про бюджет Червоногригорівської селищної територіальної громади на 2024 рік» був затверджений збалансований бюджет громади.
В умовах триваючої збройної агресії РФ за 12 місяців 2024 року було забезпечено виконання планових показників. Обсяг доходів бюджету Червоногригорівської селищної територіальної громади за звітний рік склав 175 049,8 тис. грн, з яких:
Питома вага власних доходів загального фонду бюджету ТГ в загальному обсязі доходів загального фонду складає 58%. Середньомісячні надходження власних доходів загального фонду в 2024 році склали 6 401,5 тис. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року середньомісячні надходження зросли на 1 562,4 тис. грн або на 32,3%. В 2023 році середньомісячні надходження становили 4 839,1 тис. грн.
У таблиці 1 показано виконання дохідної частини бюджету територіальної громади за 2021-2024 роки.
Таблиця 1
Виконання дохідної частини бюджету
(без урахування міжбюджетних трансфертів)
тис. грн
|
Назва показника |
Загальний фонд |
Спеціальний фонд |
Всього |
|
Надходження за 2021 рік |
53 647,5 |
3 698,0 |
57 345,5 |
|
Надходження за 2022 рік |
51 412,9 |
41 551,6 |
92 964,5 |
|
Надходження за 2023 рік |
58 068,6 |
14 074,7 |
72 143,3 |
|
Надходження за 2024 рік |
76 817,4 |
43 383,8 |
120 201,2 |
Загальний фонд
У 2024 році до загального фонду бюджету Червоногригорівської селищної територіальної громади надійшло доходів 131 666,0 тис. грн, що становить 101,3% планових показників, затверджених з урахуванням змін у тому числі:
- власні доходи – 76 817,4 тис. грн;
- міжбюджетні трансферти – 54 848,6 тис. грн.
Без урахування міжбюджетних трансфертів план виконано на 102,9% – при плані 74 638,5 тис. грн фактично надійшло на 2 178,9 тис. грн більше. Збільшення порівняно з показниками фактичних надходжень за 2023 рік склало 18 748,8 тис. грн або на 32,3%.
Податок та збір на доходи фізичних осіб (11010000) є основним серед дохідних джерел бюджету та займає левову частку від загального обсягу власних доходів бюджету та складає 63,5% без урахування трансфертів.
У звітному періоді спостерігалася тенденція до збільшення надходжень від ПДФО до бюджету. Протягом 2024 року податку надійшло в сумі 48 741,5 тис. грн, що складає 102,3 % від планових показників, що на 26,7% або на 10 276,5 тис. грн більше фактичних надходжень 2023 року та на 19 711 тис. грн (67,9%) більше фактичних надходжень 2021 року.
В структурі платежів податку на доходи фізичних осіб найбільш питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати (11010100) до бюджету надійшло 31 720 тис. грн, що складає 102,8 % до уточнених планових призначень на 2024 та на 6 684,7 тис. грн або на 26,7% більше надходжень за 2023 рік. В порівнянні з 2021 роком надходження зросли на 32,2% (7 730,5 тис. грн).
На виконання плану та збільшення надходження податку вплинуло підвищення, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік», мінімальної зарплати, утворення нових робочих місць, підвищення окладів педагогічним працівникам і посадовим особам місцевого самоврядування.
В 2024 році новими платниками ПДФО було сплачено 2 133,2 тис. грн:
- 14 ФОПів – 106,1 тис. грн;
- РОВР у Дніпропетровській області – 1 645 тис. грн;
- ТОВ «Полігон СД № 32» – 382,1 тис. грн.
У 2024 році найбільш вагомими платниками відповідного податку (64%) є:
Виконавчий комітет Червоногригорівської селищної ради – 8 359,2 тис. грн (в 2023 році – 6 765,0 тис. грн);
ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський» – 5 227,5 тис. грн (в 2023 році – 4 212,6 тис. грн);
ПП Агрофірма «Славутич» – 2 705,1 тис. грн (в 2023 році – 2 401,1 тис. грн);
КНП «НРЦ ПМСД» – 906,8 тис. грн (в 2023 році – 818,4 тис. грн);
ТОВ «АП «Придніпровське» – 759,6 тис. грн (в 2023 році – 526,9 тис. грн);
ПрАТ «Новопавлівський гранітний кар’єр» – 847,6 тис. грн (в 2023 році – 671,6 тис. грн);
ТОВ «ГК «АВТОСТРАДА» – 1 566,3 тис. грн (в 2023 році – 1 712,2 тис. грн);
УСЗН Нікопольської РДА – 868,2 тис. грн (в 2023 році – 477,2 тис. грн);
Нікопольське УЗМДВ – 725,5 тис. грн (в 2023 році – 294,7 тис. грн).
Податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата (11010400) до бюджету надійшло 16 355,0 тис. грн, що на 188 тис. грн (101,2%) більше планових призначень та на 3 018,6 тис. грн або на 22,6 % більше фактичних надходжень 2023 року. Темп приросту до 2021 року становить 336,2% (11 491 тис. грн), що пояснюється застосуванням починаючи з 2022 року норм законодавства в частині зарахування ПДФО від продажу електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії генеруючими установками, до відповідного бюджету за місцезнаходженням установок.
За звітний період ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» до бюджету громади будо перераховано 8 148,7 тис. грн (в 2022 році 5 981,675 тис. грн, в 2023 році – 7 256,9 тис. грн) ПДФО від продажу електричної енергії (64%).
Також перевиконання планових показників пов’язане:
1) зі своєчасною виплатою орендної плати за користування наданих в оренду земельних ділянок, агропідприємствами, що ведуть фінансово-господарську діяльність на території громади, зокрема:
ПП «Агрофірма «Славутич» – 1 323,9 тис. грн;
ПП «Лендфорд Дніпро» – 512,1 тис. грн;
СФГ «Нива-1» – 289,2 тис. грн;
ТОВ «Придніпровський» – 301,6 тис. грн;
ТОВ «Дмитрівське» – 346,9 тис. грн;
ПП «Оазіс» – 497,9 тис. грн.
2) зі збільшенням ставки орендної плати ТОВ «АП Придніпровське» до бюджету громади перерахувало 3 140,7 тис. грн ПДФО (в 2023 році – 1 835,2 тис. грн та відповідно в 2022 році – 1 290,9 тис. грн).
Податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування (11010500) до бюджету надійшло 142,3 тис. грн, або 100,9 % до уточнених планових показників 2024 року і на 61,3% або на 54,1 тис. грн більше фактичних надходжень 2023 року та 34,8 тис. грн менше фактичних надходжень 2021 року.
Протягом 2022-2023 років спостерігається спад доходів у суб’єктів підприємницької діяльності. Зменшення бази оподаткування є результатом сповільнення, а подекуди і повного припинення економічної активності у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України. Разом з тим, в звітному періоді 35 ФОПів перерахували до селищного бюджету 93,6 тис. грн при відсутності надходжень в 2023 році.
Податку на доходи фізичних осіб у вигляді мінімального податкового зобов’язання, що підлягає сплаті фізичними особами (11011300) до бюджету надійшло 524,2 тис. грн, або 102,8 % до уточнених планових показників 2024 року і на 519,1 тис. грн більше фактичних надходжень 2023 року. Перевиконання фактичних надходжень в порівняні з аналогічним періодом в минулому році пов’язане зі сплатою МПЗ платниками із сіл Борисівка, Дмитрівка та Привільне. Зазначені села з 01 червня 2023 року відносяться до зони можливих бойових дій, відтак зміни ПКУ, в частині звільнення від сплати податків платників, які знаходяться в зоні активних бойових дій, до них не застосовуються.
Найбільшими платниками вказаного податку є:
- Сотніков Сергій Олександрович – 206,4 тис. грн;
- Горун Оксана Віталіївна – 29,9 тис. грн;
- Овчарова Руслана Віталіївна – 23,1 тис. грн;
- Касьянова Світлана Миколаївна – 22 тис. грн.
Протягом 2024 року до бюджету ТГ в якості податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності (11020200) надійшло 11,8 тис. грн (при 4,2 тис. грн надходжень 2023 року та 14,0 тис. грн за 2021 рік), що становить 100,7% виконання планового показника 2024 року.
На території громади платниками даного податку є три підприємства комунальної власності:
Надходження від податку на прибуток щодо 2021 року зменшилися на 2,2 тис. грн (84%), що пов’язано зі спадом доходів комунальних підприємств на тлі військової агресії РФ. Крім того, в 2021-2023 роках КП «Лиман» Червоногригорівської селищної ради не сплачував зазначений податок, а в звітному періоді від підприємства надійшло 10,3 тис. грн.
В 2024 році рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення (13030100) до бюджету ТГ надійшло в сумі 21,7 тис грн (116,7% до планових призначень з урахуванням змін). Фактичні надходження 2021 року склади 76,8 тис. грн, 2023 року – 5,0 тис. грн.
Єдиним платником рентної плати є ПрАТ «Новопавлівський гранітний кар’єр». Підприємство в 2023 році через військові дії значно скоротило обсяги видобувної продукції, в звітному періоді спостерігається пожвавлення ділової активності.
Для обрахунку прогнозних надходжень акцизного податку з виробленого та ввезеного пального на 2024 рік, були взяті за основу фактичні надходження в 2023 році, скасування з 01 липня 2023 року знижених ставок оподаткування пального акцизним податком та динаміка надходжень 2021-2022 років.
За січень-грудень 2024 року до загального фонду бюджету зібрано акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) (14021900) в сумі 1 178,5 тис. грн або 102,9% до уточненого плану. У 2021 році надходження складали 1 484,1 тис. грн, у 2023 році – 1 253,8 тис. грн. В порівнянні з 2023 роком надходження скоротилися на 75,3 тис. грн, та на 305,6 тис. грн менше факту 2021 року.
Зменшення надходжень акцизного податку з пального в порівнянні з 2021 роком пов’язане з призупиненням ділової активності суб’єктів господарювання, відтоком людей через активні бойові дії в нашому регіоні.
Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) (14031900) надійшов до бюджету в сумі 7 221,8 тис. грн або 104,5 % до планових призначень на звітний рік. У 2021 році надходження складали 5 042,3 тис. грн в 2023 році – 4 733,9 тис. грн.
Збільшення на 52,6% надходжень акцизного податку з пального у 2024 році проти 2023 року відбулося внаслідок застосування з 01 вересня 2024 року нових ставок акцизного податку на бензин, газ (дизельне пальне), скраплений газ та паливо моторне альтернативне (внесення змін передбачено Законом України від 18.07.2024 № 3878-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо імплементації положень актів права Європейського Союзу щодо акцизного податку»).
Акцизного податку з реалізації виробниками та/або імпортерами, у тому числі в роздрібній торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, що оподатковується згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України (14040100) до бюджету територіальної громади надійшло 704 тис. грн, що складає 105,7 % до уточненого плану на 2024 рік та на 196,7 тис. грн (38,8%) більше фактичних надходжень 2023 року.
Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (крім тих, що оподатковуються згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України (14040200) до бюджету територіальної громади надійшло 294,1 тис. грн, що складає 102,9% до уточненого плану на 2024 рік. У порівнянні з аналогічним періодом 2023 року дані надходження збільшилися на 53,9 тис. грн або на 22% у зв’язку з підвищенням вартості підакцизних товарів.
Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів з 2022 року зазнав змін в частині розмежування платників роздрібного акцизу, а саме сплачувати роздрібний акциз (5 %) з тютюнових виробів, тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах (РЕС) стали виробники та імпортери (пп. 213.1.14 і 221.7 Податкового кодексу України). Тому, щодо співставлення надходжень 2021 та 2024 років, то коректно співставляти надходження за ККД 14040000 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».
Так, в 2024 році акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів до бюджету громади надійшло 998,1 тис. грн, що на 501,5 тис. грн більше надходжень 2021 року, що пов’язано з тим, що відповідно до пункту 17 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України з 01 січня 2024 року змінено розміри ставки акцизного податку та порядок нарахування податкового зобов’язання. На 20% збільшено ставки акцизного податку та мінімального акцизного податкового зобов’язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів. Це пов’язано із доведенням його розміру до відповідності вимогам Європейського Союзу (згідно з директивою № 2011/64/EU) щодо досягнення розміру в 90 євро за кожні 1000 штук сигарет.
Відповідно до ст. 10 Податкового кодексу України до місцевих податків належать: податок на майно та єдиний податок. Фактичні надходження місцевих податків за звітний період склали 17 944,2 тис. грн, що становить 104,1% до затверджених показників на звітний період та на 5 405,4 тис. грн (або на 43,1%) більше за фактичні надходження 2023 року та на 860 тис. грн більше за фактичні надходження 2021 року.
Причиною скорочення власних надходжень місцевих податків є сповільнення, а подекуди і повне припинення економічної активності низки підприємств та господарств, скороченням персоналу та відтоком людей після активізації бойових дій в нашому регіоні. Але ключовим фактором стало внесення змін до податкового законодавства, перш за все – в частині звільнення платників від плати за землю, єдиного податку IV групи, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, загального мінімального податкового зобов’язання за земельні ділянки та екологічного податку, так як з 01 серпня 2022 року Червоногригорівська селищна територіальна громада віднесена до території активних бойових дій. Зміни були внесені Законом України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно».
За звітний рік до бюджету ТГ надійшло податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості у сумі 799,8 тис. грн, або 105,5% до планових призначень на 2024 рік, в тому числі:
- Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості (18010100) до бюджету територіальної громади надійшло 3,7 тис. грн, або 100,1% до уточненого плану на 2024 рік та на 0,7 тис. грн більше фактичних надходжень 2023 року та на 9,8 тис. грн (73%) менше фактичних надходжень 2021 року.
Найбільший із платників даного податку на території громади ПрАТ «Новопавлівський гранітний кар’єр» з початком війни був змушений значно скоротити свою діяльність, що відобразилось на надходженнях даного виду податку в порівнянні з довоєнним періодом. Так, в 2021 році платником будо сплачено 10,8 тис. грн, в звітному періоді податок не сплачувався.
Незначне збільшення податку відносно 2023 року (на 0,7 тис. грн) обґрунтоване збільшенням розміру мінімальної заробітної плати.
- Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості (18010200) - до бюджету територіальної громади надійшло 17,5 тис. грн, або 100 % до уточненого плану на 2024 рік. В порівнянні з минулим роком надходження зменшилися на 1,7 тис. грн. В 2021 році даного податку надійшло на 24 тис. грн більше.
Найбільшим платником у звітному періоді є Давидчук Г.В. – 10,9 тис. грн.
Через ведення бойових дій на території Червоногригорівської селищної громади було пошкоджено близько 1910 об’єктів житлової нерухомості, жителі нашої громади вимушено стали внутрішньо переміщеними особами, в зв’язку з цим надходження від сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, від фізичних осіб, які є власниками об’єктів житлової нерухомості фактично не здійснювались.
- Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості (18010300) – 167,6 тис. грн. або 132,7 % до планового показника та на 37,3 тис. грн. (28,7 %) більше фактичних надходжень 2023 року. Проти 2021 року надходження збільшилися на 17,5% (25 тис. грн).
Найбільшими платниками зазначеного податку є Полянський І.А. – 42,5 тис. грн; Сотніков С. О. – 58,3 тис. грн, Холодова О.П. – 40,6 тис. грн.
- Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченого юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості (18010400) до бюджету надійшло 611 тис. грн, або 100,1% до планових показників на 135,7 тис. грн (на 18%) менше надходжень 2023 року та на 699,3 тис. грн (на 53%) менше надходжень 2021 року.
Значне скорочення надходжень в звітному періоді щодо 2021 року пов’язане з тим, що найбільші платники вказаного податку ТОВ «Посейдон Компані» (зазнало значних пошкоджень), ПрАТ «Новопавлівський гранітний кар’єр» (значно скоротило обсяги своєї діяльності), ТОВ «Екоутилізація» (зупинило свою діяльність), ТОВ «М-ЛИТ», ТОВ «Радіан ЛТД», які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості, сплачувати податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, після 24 лютого 2022 року припинили повністю або частково.
Земельний податок та орендна плата за землю. На плату за землю припадає питома вага від всіх податків на майно. Згідно з Бюджетним кодексом України, надходження від сплати за землю в повному обсязі (100%) зараховуються до місцевого бюджету.
Плати за землю до бюджету надійшло в обсязі 5 981,7 тис. грн, що становить 105 % до уточненого плану за звітний період, що на 2031,0 тис. грн більше за надходження 2023 року та на 1 964,9 тис. грн менше за 2021 рік з причин, що наведені нижче.
Земельного податку з юридичних осіб (18010500) до бюджету надійшло 1 008,1 тис. грн, що складає 102,4% до уточненого плану на 2024 рік. Порівняно з 2021 роком надходження зменшилися на 566,9 тис. грн, а по відношенню до 2023 року – збільшилися на 121,9 тис. грн.
Збільшення надходжень щодо 2023 року пов’язано зі сплатою податку ТОВ «Придніпровський» – 165,3 тис. грн при відсутності надходжень в 2023 році.
Зменшення щодо показників 2021 року відбулося з причини припинення сплати даного податку Регіональною філією «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (в 2021 році надходження становили 642,8 тис. грн, в звітному періоді надходжень не було).
Орендної плати з юридичних осіб (18010600) до бюджету надійшло 3 815,1 тис. грн, що складає 103,9 % до уточненого плану на 2024 рік та на 523,5 тис. грн (на 12%) менше від фактичних надходжень 2021 року. Порівняно з 2023 роком надходження збільшилися на 1 245,2 тис. грн.
Збільшення обсягів надходжень орендної плати щодо 2023 року відбулося у зв’язку з:
- поступовою адаптацією до нових умов діяльності в умовах воєнного стану, так ТОВ «СТАНДАРТ-ГЕЛІОС» в звітному періоді сплатило 591,2 тис. грн (в 2023 році – 200,9 тис. грн), ТОВ «Придніпровський» – 369,5 тис. грн (в 2023 році – 151,9), ТОВ «Дмитрівське» – 115,5 тис. грн (в 2023 році – 66,1 тис. грн), ТОВ «АГРО-ДНIПРО-НIКОПОЛЬ» – 299,6 тис. грн, в 2023 році податок не сплачувало.
- додатковою передачею земель комунальної власності в оренду юридичним особам відповідно до укладених договорів оренди:
Зменшення фактичних надходжень до 2021 року пояснюється тим, що декілька найбільших платників орендної плати за землю зупинили свою фінансово господарську діяльність, та в звітному періоді податків не сплачували, а саме:
Крім того є платники податку, які значно скоротили свої платежі, найбільші з них:
- ТОВ «Придніпровський» 369,5 тис. грн (в 2021 році – 748,4 тис. грн);
- ТОВ «Атлант» – 98,8 тис. грн (в 2021 році – 214,3 тис. грн).
Земельного податку з фізичних осіб (18010700) до бюджету надійшло 776,6 тис. грн, що складає 105,9 % до уточненого плану на 2024 рік та на 562,8 тис. грн більше від фактичних надходжень 2023 року, а стосовно 2021 року зменшилися на 673,7 тис. грн.
В 2024 році 472 фізичних особи сплатили 582,2 тис. грн податку, у зв’язку з переведенням населених пунктів с. Дмитрівка, с. Борисівка, с. Привільне Червоногригорівської селищної територіальної громади із зони активних бойових дій до зони можливих бойових дій та відновлення нарахування земельного податку за земельні ділянки цих територій. В 2023 році зазначені платники податок не сплачували.
В 2021 році 1 370 власників земельних ділянок сплатили до бюджету 1450,3 тис. грн, в 2024 році 522 фізичні особи сплатили 776,6 тис. грн. Надходження 2024 року щодо 2021 року зменшилися на 673,7 тис. грн, що є наслідком внесених до Податкового кодексу України змін (Закон України від 11 квітня 2023 року № 3050-IX) відповідно до яких, платники податків нашої громади (крім с. Дмитрівка, с. Борисівка, с. Привільне) звільняються від плати за землю.
Зміни показників надходжень земельного податку, пов’язані також з міграційними процесами населення пов’язаними з активними бойовими діями в нашій громаді.
Орендної плати з фізичних осіб (18010900) до бюджету надійшло 381,9 тис. грн, що складає 123,2% до уточненого плану на 2024 рік та на 36% (101,3 тис. грн) більше від фактичних надходжень 2023 року.
Щодо 2021 року надходження зменшилися на 200,8 тис. грн (34,5%), що пов’язано з тим, що орієнтовно четверта частина від загальної кількості фізичних осіб платників орендної плати за землю, сплачувати орендну плату за землю після 24 лютого 2022 року припинили повністю або частково.
Разом з тим, в звітному періоді села Борисівка, Дмитрівка та Привільне із 01 червня 2023 року відносяться до зони можливих бойових дій, відтак зміни ПКУ, в частині звільнення від сплати податків платників, які знаходяться в зоні активних бойових дій, до них не застосовуються.
Найбільшими платниками вказаного податку з цих населених пунктів є:
Поляков О.Л. – 39,5 тис. грн, Полянська М.Г. – 103,0 тис. грн та Полянський І.А. – 144 тис. грн. В 2023 році зазначені платники до бюджету громади податок не сплачували.
Транспортного податку з фізичних осіб (18011000) за звітний період надійшло 25,0 тис. грн від Балагуш О. М. В 2023 році надходження становили 91,7 тис. грн. В 2021 році зазначених надходжень не було.
Орендна плата за земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, передані в оренду відповідно до статті 120-1 Земельного кодексу України (18011200). При відсутності планових призначень в звітному році до бюджету надійшло 1,1 тис. грн плати за землю від ТОВ «ДЕРЖЗЕМБАНК». В 2021 та 2023 роках зазначених надходжень не було.
Одним з найвагоміших джерел надходжень у складі місцевих податків та зборів є єдиний податок – 14,5% місцевих податків. Виконання єдиного податку за 2024 рік становить 103,5 % або 11 136,6 тис. грн та на 46,5% більше ніж за 2023 рік, в тому числі:
Єдиного податку з юридичних осіб (18050300) в звітному періоді до бюджету надійшло 212,4 тис. грн, (або 101,3%) що на 148 тис. грн (або на 59%) менше фактичних надходжень 2023 року та на 38,1 тис. грн (або 84,8%) менше фактичних надходжень 2021 року, що пов’язано з тим, що у 2021-2024 роках відбулися суттєві зміни в кількісному складі суб’єктів господарської діяльності на території громади, які є платниками даного податку. Динаміка надходжень єдиного податку показує коливання через зміни в законодавстві. Так, з 01 серпня 2023 року Законом України від 30.06.2023 № 3219-IX було скасовано спеціальну ставку єдиного податку для ФОПів 3-ї групи (2%) та відновлення 5% ставки, що спричинило перехід платників на загальну систему оподаткування.
Новими платниками в 2023 році були ТОВ «Нікометінвест ЛТД», КП «ЕКО-СЕРВІС» Червоногригорівської селищної ради, КП «Дніпро» Червоногригорівської селищної ради. До бюджету громади даними підприємствами було сплачено 201,7 тис. грн, проте в 2024 році зазначенні підприємства перейшли на загальну систему оподаткування.
Найбільшими платниками єдиного податку з юридичних осіб є:
- Нікопольська райспоживспілка – 30,3 тис. грн (в 2021 році – 26,9 тис. грн, в 2023 році – 16,9 тис. грн);
- Червоногригорівське сільське споживче товариство – 63,3 тис. грн (в 2021 році – 37,5 тис. грн, в 2023 році – 32,9 тис. грн);
- ТОВ «Радіан ЛТД» – 9,5 тис. грн (в 2021 році – 11,6 тис. грн, в 2023 році – 5,4 тис. грн);
- ПП «Геопроект Нікополь» – 8,0 тис. грн (в 2021 році – 28,7 тис. грн, в 2023 році – 10,9 тис. грн).
- ПП «НIКОПОЛЬ ЛШ» – 49 тис. грн (в 2023 році – 32,7 тис. грн).
Єдиного податку фізичних осіб (18050400) до бюджету надійшло 5 119,8 тис. грн, що складає 100,5 % уточненого плану на 2024 рік та на 146,5 тис. грн (або на 28,9%) більше фактичних надходжень 2023 року та на 1 955,9 тис. грн (або на 61,8%) більше фактичних надходжень 2021 року, що пов’язано із підвищенням мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, збільшенням отриманого певними платниками єдиного податку доходу за звітний період. В умовах триваючої збройної агресії, спостерігається поступова адаптація під нові умови діяльності та пожвавлення економічної активності ФОПів.
Єдиного податку з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків (18050500) до бюджету надійшло 5 804,4 тис. грн, що складає 106,4% уточненого плану на 2024 рік та на 2 540,4 тис. грн або на 77,8 % більше фактичних надходжень 2023 року та 1 589,3 тис. грн (37,7%) більше факту 2021 року.
Перевиконання запланованих надходжень, є наслідком сплати 19 грудня 2024 року ПП «Агрофірма «Славутич» 326,1 тис. грн єдиного податку за IV квартал 2024 року (термін сплати єдиного податку за IV квартал 2024 року – січень 2025 року). Окрім того, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року є сільськогосподарські виробники, що значно збільшили свої надходження:
Основними платниками даного податку є ТОВ «АП «Придніпровське» – (26% від загального обсягу податку), ПП «Агрофірма «Славутич» – 1 410,5 тис. грн (24% від загального обсягу податку).
Інші надходження – (21080500) – на звітний період даний вид платежу не був запланований, в звітному 2024 році та в 2023 році до бюджету громади цей платіж не надходив. В 2021 році надходження склали – 0,5 тис. грн.
Адміністративних штрафів та інших санкцій (21081100) на 2024 рік план становив – 8,9 тис. грн, до бюджету надійшло 9,3 тис. грн штрафів від мешканців громади.
В 2021 році до бюджету громади надійшло 1,4 тис. грн штрафів, в 2023 році – 11,2 тис. грн.
Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів (21081500) – на звітний період даний вид платежу не був запланований, в звітному 2024 році та в 2023 році до бюджету громади цей платіж не надходив. В 2021 році дані надходження становлять 63,6 тис. грн.
Плата за встановлення земельного сервітуту (21081700) – при планових призначеннях в сумі 17,3 тис. грн до бюджету громади надійшло 18 тис. грн, що становить 104,4 % планового показника на 2024 рік, в 2023 році до бюджету громади цей платіж не надходив. В 2021 році надійшло плати за встановлення земельного сервітуту 2,0 тис. грн.
Плата за надання інших адміністративних послуг (22012500) – при планових призначеннях в сумі 27 тис. грн до бюджету громади надійшло 28,1 тис. грн, що становить 103,8 % планового показника на 2024 рік. В 2021 році надходження відповідного збору склали 43,8 тис. грн, в 2023 році відповідно 30,9 тис. грн. Зменшення фактичних надходжень в 2024 році в порівнянні з 2021 та 2023 роками, пояснюється зменшенням обсягу надаваних ЦНАП платних адміністративних послуг на фоні триваючою збройної агресії РФ.
Адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (22012600) до загального фонду бюджету Червоногригорівської ТГ в 2024 році було заплановано в сумі 296,9 тис. грн. Фактичні надходження вказаного збору за звітний період становлять – 297,5 тис. грн або 100,2 % до планових призначень.
Державним реєстратором відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради надавались послуги з реєстрації нерухомого майна. За звітний період було здійснено 2150 реєстраційних дій в Державному реєстрі реєстрації речових прав на нерухоме майно (в 2023 році – 965). Надходження до місцевого бюджету за надані платні адміністративні послуги в 2023 році склали 117,9 тис. грн в 2021 році 267,6 тис. грн.
Найбільшими платниками зазначеного збору є сільськогосподарські підприємства, які реєструють договори оренди земельних ділянок. Зокрема, це ПП «Агрофірма «Славутич», ТОВ «АП «Придніпровське», ПП «Оазіс».
Державного мита, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування (22090100) до бюджету надійшло 2,3 тис. грн, що складає 100,4% до плану на 2024 рік та на 14,2 тис. грн менше фактичних надходжень 2023 року, що пов’язано із зменшенням кількості нотаріальних дій щодо оформлення документів на спадщину і дарування. В 2021 році надходження становили 0,6 тис. грн.
Державне мито, не віднесене до інших категорій (22090200) на звітний період даний вид платежу не був запланований, в звітному 2024 році та в 2023 році до бюджету громади цей платіж не надходив. В 2021 році надходження склали – 0,03 тис. грн (плати за купівлю бланків простих векселів).
Орендної плата за водні об’єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами (22130000) надійшло 39,9 тис. грн, що становить 100,2% до плану. В звітному періоді надійшли 30,7 тис. грн від ТОВ «ЮРИДИЧ.КОМПАНІЯ» ДЖ АР МЕНЕДЖМЕНТ» як переказ частини гарантійного платежу за переможців аукціону Прозорро. Також, за договорами оренди сплачено 9,2 тис. грн в тому числі: Купко А.Р. – 2,0 тис. грн, Поляков О.Л. – 2,6 тис. грн, Полянський І.А. – 4,6 тис. грн.
В 2023 та 2021 роках до бюджету громади цей платіж не надходив.
Інших надходжень (24060000) до бюджету територіальної громади надійшло 304,7 тис. грн, що складає 100,4 % до уточненого плану на 2024 рік. У 2021 році аналогічні надходження становлять 39,5 тис. грн, в 2023 році відповідно – 143,9 тис. грн.
В звітному році структура надходжень по коду доходу 24060000 має наступний вигляд:
Інші надходження (24060300) – 304,7 тис. грн:
- кошти, що надійшли за договорами сервітуту – ФОП Шахбазян Е.К. – 7,7 тис. грн, ФОП Сухина О.М. – 11,9 тис. грн;
- 135,1 тис. грн – перерахування коштів минулих років в дохід місцевого бюджету (кошти за природний газ та електроенергію);
- 150 тис. грн – повернення субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.
Кошти за шкоду, що заподіяна на земельних ділянках державної та комунальної власності, які не надані у користування та не передані у власність, внаслідок їх самовільного зайняття, використання не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (24062200) – на звітний період дані кошти не були заплановані, в звітному 2024 році та в 2023 році до бюджету громади ці кошти не надходили. В 2021 році надходження склали – 21,3 тис. грн (сплачено ФОП Овчаров В.Л. (2662704475) – 15,9 тис. грн та ФОП Ошовський О.П. (2440310178) – 5,4 тис. грн).
СПЕЦІАЛЬНИЙ ФОНД
В 2024 році до спеціального фонду бюджету громади (без урахування трансфертів) надійшло доходів у сумі 43 383,8 тис. грн при уточнених планових призначеннях 43 263,4 тис. грн.
Екологічний податок (19010000)
Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (19010100) – в звітному періоді до бюджету надійшло 32,3 тис. грн (102,5%), що на 6,3 тис. грн більше фактичних надходжень 2023 року та на 11 тис. грн менше фактичних надходжень 2021 року.
Зменшення надходжень в 2024 році щодо 2021 року є результатом внесених змін до податкового законодавства, в частині звільнення платників від плати екологічного податку, так як з 01 серпня 2022 року Червоногригорівська селищна територіальна громада віднесена до території активних бойових дій. Зміни були внесені Законом України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно».
Найбільшими платниками зазначеного податку є:
- ПП «Оазіс» – 4,5 тис. грн (в 2021 році – 4,3 тис. грн, в 2023 році – 7,5 тис. грн);
- ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський» – 25,4 тис. грн (в 2021 році – 27,1 тис. грн, в 2023 році – 16,3 тис. грн).
Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини (19010300) – фактичні надходження склали 128,4 тис. грн, що на 75 тис. грн більше фактичних надходжень 2023 року та на 165 тис. грн менше фактичних надходжень 2021 року. Зменшення фактичних надходжень в 2024-2023 році в порівнянні з 2021 роком, пояснюється, зниженням економічної активності підприємств на фоні збройної агресії РФ, крім того в 2021 році ТОВ «Полігон СД №32» було сплачено борг по збору за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях в сумі 162,5 тис. грн.
Найбільшим платником зазначеного податку є «Полігон СД №32» – 127,4 тис. грн.
Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності (24062100) на звітний період дані кошти не були заплановані, в звітному 2024 році та в 2023 році до бюджету громади ці кошти не надходили. В 2021 дані грошові стягнення заплановані не були, проте за результатами акту перевірки до бюджету надійшло 4,4 тис. грн (Рішення суду справа № 182/532/18, Веремієнко В.О.).
Власні надходження бюджетних установ (25000000) – виконано в сумі 43 223,1 тис. грн при плані 43 023,4 тис. грн
Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством (25010000) – при плані 140,0 тис. грн виконано в сумі 241 тис. грн, що складає 172% до планових призначень та на 6 тис. грн більше надходжень 2023 року, й на 865 тис. грн менше надходжень 2021 року. З них:
Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (25010100) – при плані 40,0 тис. грн виконано в сумі 76,2 тис. грн та на 12,3 тис. грн менше надходжень попереднього року. Зменшення фактичних надходжень в 2024 році в порівнянні з 2021-2023 роками, пояснюється тим, що в 2024 році продовжувався дистанційний режим навчання та режиму «простою» в закладах освіти громади.
Плата за оренду майна бюджетних установ (25010300) – при плані 100,0 тис. грн виконано в сумі 141,8 тис. грн або 141,8% до планових призначень на звітний рік та на 0,5 тис. грн більше надходжень 2023 року та на 22,9 тис. грн більше надходжень 2021 року. План надходжень за оренду майна бюджетних установ за звітний період перевиконано, у зв’язку зі сплатою сум кредиторської заборгованості по договорам оренди за 2023 рік.
Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) (25010400) – виконано в сумі 23 тис. грн (по установах освіти було реалізовано макулатуру, металобрухт та скло). У 2021 році надходження від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) становили 71,3 тис. грн в 2023 – 5,2 тис. грн.
Інші джерела власних надходжень бюджетних установ (25020000) – виконано в сумі 42 982,1 тис. грн. В тому числі:
Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності (31030000) на звітний період дані кошти не були заплановані, в звітному 2024 році та в 2023 році до бюджету громади ці кошти не надходили. В 2021 до бюджету надійшло 0,00866 тис. грн (кошти сплачені громадянами за надлишкову площу приватизації).
Виконання видаткової частини бюджету
КПКВК МБ 0210150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад»
На утримання апарату виконавчого комітету селищної ради у 2024 році видатки загального фонду при уточненому плані 25 006 112 грн склали 24 704 105 грн або 98,79 % до затверджених призначень.
Асигнування на утримання апарату виконавчого комітету селищної ради по загальному фонду передбачені у сумі 25 006 112 грн.
Видатки на заробітну плату розраховані на 72,0 штатних одиниць визначені в сумі 17 291 479 грн. Оплата праці посадових осіб місцевого самоврядування розрахована, посадові оклади яких визначені за кодом 0150 – у додатках 48, 49, 50, 52, 54 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами).
Інший персонал, посадові оклади яких визначені у додатку 55 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» та наказом Міністерства праці від 02 жовтня 1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів».
До надбавок обов’язкового характеру належать: надбавка за вислугу років, надбавка за ранг, надбавка за почесне звання, за знання та використання в роботі іноземної мови, надбавка за класність водієві; за роботу із секретними документами; до доплат обов’язкового характеру належать: доплата за науковий ступінь, доплата за використання дезінфікуючих засобів прибиральниці, за ненормований робочий день водієві.
До виплат допомоги належать: допомога для оздоровлення, допомога для вирішення соціально-побутових питань.
До інших виплат належать: надбавки, що носять стимулюючий характер (надбавка за високі досягнення або виконання особливо важливої роботи, надбавка за складність і напруженість у роботі), доплата до мінімальної заробітної плати тощо.
Касові видатки загального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 17 291 479 грн профінансовано в сумі 17 228 236 грн;
КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» – при плані 3 670 533 грн профінансовано в сумі 3 670 463 грн;
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» – при плані 1 857 100 грн профінансовано в сумі 1 700 261 грн (у звітному періоді кошти витрачено на придбання канцтоварів, паливно-мастильних для службових автомобілів, запасних частин для службових автомобілів, комп’ютерного обладнання, господарчих товарів, картриджів, державних прапорів, засобів зберігання інформації, господарчих товарів, придбання конвертів, марок, меблів);
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 1 000 000 грн профінансовано у сумі 968 368 грн, (в тому числі заправка картриджів, обслуговування програмного забезпечення «АІС-Місцеві бюджети», обслуговування програмного забезпечення «M.E.doc», обслуговування програмного забезпечення «Дебет-Плюс», страхування автомобілів, обслуговування комп’ютерної техніки, послуги за підключення до мережі «ІНТЕРНЕТ», послуги з вивезення побутових відходів).
Розрахунки за спожиті енергоносії у звітному періоді профінансовано в розмірі 100 %.
КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення» – при плані 22 000 грн профінансовано у сумі 13 707 грн;
КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» – при плані 880 000 грн профінансовано у сумі 838 733 грн;
КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» – при плані 24 290 грн профінансовано у сумі 23 188 грн;
КЕКВ 2800 «Iнші поточнi видатки» – при плані 285 000 грн профінансовано у сумі 284 337 грн (сплата податків та зборів, судовий збір).
Станом на 01 січня 2025 року дебіторська та кредиторська заборгованості відсутні.
Станом на 01 січня 2024 року залишки по коду 25010300 «Плата за оренду майна бюджетних установ» складали 185 773 грн.
До спеціального фонду органів місцевого самоврядування надійшла плата за оренду майна бюджетних установ по коду 25010300 «Плата за оренду майна бюджетних установ» в сумі 141 813 грн та по коду 25010400 «Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) надійшло 17 217 грн.
Касові видатки спеціального фонду за кодами економічної класифікації видатків профінансовано в сумі 246 712 грн.
Залишки коштів по коду 25010300 «Плата за оренду майна бюджетних установ» станом на 01 січня 2025 року становлять 80 091 грн.
За рахунок коштів переданих з загального фонду до спеціального фонду (бюджет розвитку) по коду 208400 (602400) «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)» при плані 135 000 грн здійснено видатки на суму 114 000 грн, а саме:
придбання цифрової відеокамери 4К Flash Panasonic HC-X1500 – 65 000 грн;
придбання кондиціонера Mystery – 16 000 грн;
придбання ноутбука ASUS, БФП лазерні – 32 500 грн.
Станом на 01 січня 2025 року кредиторська та дебіторська заборгованості по видаткам спеціального фонду відсутні.
КПКВК МБ 0160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах»
На утримання апарату фінансового відділу селищної ради у 2024 році видатки загального фонду при уточненому плані 1 468 126 грн склали 1 427 842 грн або 97,26 % до затверджених призначень.
КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 1 159 333 грн профінансовано в сумі 1 145 823 грн;
КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» – при плані 268 793 грн профінансовано в сумі 246 589 грн;
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 40 000 грн профінансовано в сумі 35 430 грн (в тому числі обслуговування програмного забезпечення «АІС-Місцеві бюджети», обслуговування програмного забезпечення «Дебет-Плюс»).
КПКВК МБ 0180 «Інша діяльність у сфері державного управління»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ «Інша діяльність у сфері державного управління» у 2024 році при уточненому плані 1 000 грн фінансування не здійснювалось.
Кредиторська та дебіторська заборгованості станом на 01 січня 2025 року відсутні.
КПК ВК МБ 0211000 «Освіта»
Фінансування галузі «Освіта» у 2024 році проводилося як за рахунок власних джерел так і за рахунок субвенцій, а саме:
- за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету 34 402 000 грн;
- за рахунок субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 439 093 грн.
Видатки по галузі «Освіта» у 2024 році профінансовані в сумі 64 936 135 грн, в тому числі за рахунок загального фонду бюджету 64 936 135 грн, та спеціального – 178 067 грн.
КПКВК МБ 0211010 «Надання дошкільної освіти»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0211010 «Надання дошкільної освіти» у 2024 році при уточненому плані 15 487 904 грн склали 15 421 640 грн або 99,57 % до затверджених видатків.
Касові видатки загального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 11 786 642 грн профінансовано в сумі 11 766 066 грн (в структурі заробітної плати працівників бюджетної установи враховано видатки на посадовий оклад, надбавку за вислугу років, надбавку за престижність педагогічним працівникам, доплату за використання дезінфікуючих засобів, доплату за роботу в нічний час, надбавку за складність та напруженість у роботі, доплату до мінімальної заробітної плати, матеріальну допомогу на оздоровлення, грошову винагороду за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків);
КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» – при плані 2 688 762 грн профінансовано в сумі 2 687 361 грн;
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» – при плані 50 000 грн профінансовано в сумі 46 303 грн (придбання електричних товарів, господарчих товарів, ПММ, тримера);
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 140 000 грн профінансовано в сумі 129 336 грн (оплату послуг мережі «Internet», оплата послуг з обслуговування комп’ютерної техніки, оплата послуг з обслуговування зовнішніх та внутрішніх мереж газопостачання та електропостачання);
Розрахунки за спожиті енергоносії у звітному періоді профінансовано в розмірі 100 %.
КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення» – при плані 40 500 грн профінансовано в сумі 29 435 грн;
КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» – при плані 762 000 грн профінансовано в сумі 761 560 грн;
КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» – при плані 20 000 грн профінансовано в сумі 1 579 грн;
Підставою для надходження коштів по спеціальному фонду є стаття 13 Бюджетного Кодексу України:
Станом на 01 січня 2024 року залишки по коду 25010100 «Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю» складали 307 861 грн.
Видатки спеціального фонду по КПКВК МБ 0211010 «Надання дошкільної освіти» склали 671 грн (повернення надмірно сплачених коштів батьківської плати).
Залишки коштів по спеціальному фонду станом на 01 січня 2025 року складають 307 190 грн.
Станом на 01 січня 2025 року кредиторська заборгованість по загальному фонду бюджету відсутня.
Дебіторська заборгованість по КПКВК МБ 0211010 станом на 01 січня 2025 року відсутня.
КПКВК МБ 0211021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0211021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету» у 2024 році при уточненому плані 12 415 086 грн склали 12 331 089 грн або 99,32 % до затверджених планових призначень.
Касові видатки загального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 7 157 972 грн профінансовано в сумі 7 124 684 грн (в структурі заробітної плати працівників бюджетної установи враховано видатки на посадовий оклад, надбавку за вислугу років, доплату за використання дезінфікуючих засобів та прибирання туалетів, доплату за роботу в нічний час, доплату до мінімальної заробітної плати, матеріальну допомогу на оздоровлення, грошову винагороду за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків);
КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» – при плані 1 591 114 грн профінансовано в сумі 1 589 548 грн;
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» – при плані 240 000 грн профінансовано в сумі 212 440 грн (придбання паливно-мастильних матеріалів, господарчих товарів, миючих засобів, насосної станції, тримера);
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 2 405 000 грн профінансовано в сумі 2 404 516 грн (оплата послуг вивезення твердих побутових відходів, заправка картриджу, послуги з охорони приміщень, оплата послуг мережі Інтернет, оплата послуг з обслуговування зовнішніх та внутрішніх мереж газопостачання та електропостачання, послуги з обслуговування протипожежної сигналізації, послуги з поточного ремонту частини території подвір’я);
КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення» – при плані 31 000 грн профінансовано в сумі 27 646 грн;
КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» – при плані 970 000 грн профінансовано в сумі 970 000 грн;
КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» – при плані 20 000 грн профінансовано в сумі 2 256 грн;
Підставою для надходження коштів по спеціальному фонду є стаття 13 Бюджетного Кодексу України:
Станом на 01 січня 2024 року залишки по коду 25010100 «Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю» складали 37 336 грн.
До спеціального фонду по галузі «Надання загальної середньої освіти» надійшли надходження: 2501010 «Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю» в сумі 5792 грн (надійшли кошти від реалізації макулатури). Касові видатки не здійснювалися.
Залишки коштів по спеціальному фонду станом на 31 грудня 2024 року складають 43 128 грн.
Станом на 01 січня 2025 року кредиторська та дебіторська заборгованості по загальному фонду відсутні.
КПКВК МБ 0211031 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок освітньої субвенції»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0211031 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок освітньої субвенції» у 2024 році при уточненому плані 34 402 000 грн склали 34 402 000 грн або 100,0 % до затверджених планових призначень.
Касові видатки загального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 28 186 328 грн профінансовано в сумі 28 186 328 грн (в структурі заробітної плати працівників бюджетної установи враховано видатки на посадовий оклад, надбавку за вислугу років, надбавку за престижність педагогічним працівникам, за звання «Вчитель-методист» та «Старший вчитель», доплату за класне керівництво, перевірку зошитів, надбавку за складність та напруженість у роботі, за завідування бібліотекою, доплату до мінімальної заробітної плати, матеріальну допомогу на оздоровлення, грошову винагороду за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків);
КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» – при плані 6 215 672 грн профінансовано в сумі 6 215 672 грн.
КПКВК МБ 0211080 «Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами»
Видатки загального фонду по КПК ВК МБ 0211080 «Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами» у 2024 році при уточненому плані 2 432 992 грн склали 2 344 897 грн або 96,38 % до затверджених планових призначень.
Касові видатки загального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 1 917 043 грн профінансовано в сумі 1 852 497 грн (в структурі заробітної плати працівників бюджетної установи враховано видатки на посадовий оклад, надбавку за вислугу років, надбавку за престижність педагогічним працівникам, за звання «Вчитель-методист» та «Старший вчитель», доплату за класне керівництво, перевірку зошитів, доплату за прибирання туалетів, доплату за роботу в нічний час, надбавку за складність та напруженість у роботі, доплату до мінімальної заробітної плати, матеріальну допомогу на оздоровлення, грошову винагороду за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків);
КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» – при плані 422 349 грн профінансовано в сумі 404 101 грн;
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 34 000 грн профінансовано в сумі 31 879 грн (оплата послуг вивезення твердих побутових відходів, заправка картриджу, оплата послуг по обслуговуванню мережі Інтернет, та системи охорони);
КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення» – при плані 3 800 грн профінансовано в сумі 620 грн;
КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» – при плані 55 800 грн профінансовано в сумі 55 800 грн;
До спеціального фонду по КПКВК МБ 0211080 «Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами» в бюджеті територіальної громади фактично надійшло 76 188 грн.
Касові видатки спеціального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» − при плані 70 000 грн профінансовано 178 067 грн (придбання господарських та канцелярських товарів, системного блоку та колонок).
Залишки коштів по спеціальному фонду станом на 01 січня 2025 року складають 109 417 грн.
Станом на 01 січня 2025 року кредиторська заборгованість по загальному фонду бюджету відсутня.
Дебіторська заборгованість по КПКВК МБ 0211080 станом на 01 січня 2025 року відсутня.
КПКВК МБ 0211200 «Надання освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0211200 «Надання освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» у 2024 році при уточненому плані 119 222 грн склали 116 639 грн або 97,83 % до затверджених планових призначень:
Касові видатки загального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 97 723 грн профінансовано в сумі 96 000 грн;
КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» – при плані 21 499 грн профінансовано в сумі 20 638 грн.
КПКВК МБ 0211210 «Надання освіти за рахунок залишку коштів за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на кінець бюджетного періоду»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0211210 «Надання освіти за рахунок залишку коштів за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на кінець бюджетного періоду» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» у 2024 році при уточненому плані 319 871 грн склали 319 871 грн або 100% до затверджених планових призначень.
Касові видатки загального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 262 189 грн профінансовано в сумі 262 189 грн;
КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» – при плані 57 682 грн профінансовано в сумі 57 682 грн.
КПКВК МБ 0212000 «Охорона здоров’я»
КПКВК МБ 0212111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
Згідно рішення Червоногригорівської селищної ради від 28 грудня 2020 року № 123-03/VIII «Про прийняття до комунальної власності комунального некомерційного підприємства «Нікопольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Нікопольського району Дніпропетровської області до комунальної власності Червоногригорівської селищної ради було передано 1 юридичну особу первинної медичної допомоги: комунальне некомерційне підприємство «Нікопольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (далі – КНП «НРЦ ПМСД).
В структурі КНП «НРЦ ПМСД» перебуває 10 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 7 фельдшерських пунктів. Штатна чисельність центру станом на 31 грудня 2024 року складає 106,5 посад: лікарів – 18,5 посади; середній медичний персонал – 49,5 посад; молодший медичний персонал – 11,5 посад; інші – 27 посад.
Видатки загального фонду по галузі 0212111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» при уточнених планових показниках 8 422, 24 тис. грн профінансовано в сумі 8 390,60 тис. грн, що становить 99,62% виконання планових призначень, а саме:
|
КЕКВ |
Видатки |
План |
Каса |
|
2 111 |
Заробітна плата |
4 321,18 |
4 321,18 |
|
2 120 |
Нарахування на оплату праці |
954, 22 |
954, 22 |
|
2 210 |
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар |
223, 80 |
223,78 |
|
2 220 |
Медикаменти та перев’язувальні матеріали |
318,71 |
318,47 |
|
2 230 |
Продукти харчування |
102,00 |
101,99 |
|
2 240 |
Оплата послуг (крім комунальних) |
349,18 |
348,71 |
|
2 272 |
Оплата водопостачання та водовідведення |
13,00 |
12,81 |
|
2 273 |
Оплата електроенергії |
1631,90 |
1606,33 |
|
2 274 |
Оплата природного газу |
46,55 |
41,74 |
|
2 730 |
Інші виплати населенню |
461,7 |
461,37 |
|
|
РАЗОМ |
8422,24 |
8390,60 |
Видатки, які здійснені за кошти селищного бюджету Червоногригорівської ТГ – при уточнених планових призначеннях 3 247,30 тис. грн, профінансовано в сумі – 3235,84 тис. грн.
|
2 111 |
Заробітна плата |
1527,00 |
1527,00 |
|
2 120 |
Нарахування на оплату праці |
339,5 |
339,5 |
|
2 210 |
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар |
191,0 |
191,0 |
|
2 220 |
Медикаменти та перев’язувальні матеріали |
160,0 |
159,94 |
|
2 230 |
Продукти харчування |
102,00 |
101,99 |
|
2 240 |
Оплата послуг (крім комунальних) |
85,30 |
85,3 |
|
2 272 |
Оплата водопостачання та водовідведення |
7,00 |
7,00 |
|
2 273 |
Оплата електроенергії |
614,25 |
607,86 |
|
2 274 |
Оплата природного газу |
26,55 |
21,74 |
|
2 730 |
Інші виплати населенню |
194,7 |
194,51 |
|
|
РАЗОМ |
3247,30 |
3235,84 |
Кошти отримані як міжбюджетний трансферт у вигляді іншої субвенції з місцевого бюджету від Першотравневської ТГ при уточнених планових призначеннях 5174,94 тис. грн, профінансовано в сумі – 5 154,76 тис. грн.
|
2 111 |
Заробітна плата |
2794,18 |
2794,18 |
|
2 120 |
Нарахування на оплату праці |
614,72 |
614,72 |
|
2 210 |
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар |
32,8 |
32,78 |
|
2 220 |
Медикаменти та перев’язувальні матеріали |
158,71 |
158,53 |
|
2 240 |
Оплата послуг (крім комунальних) |
263,88 |
263,41 |
|
2 272 |
Оплата водопостачання та водовідведення |
6,00 |
5,81 |
|
2 273 |
Оплата електроенергії |
1017,65 |
998,47 |
|
2 274 |
Оплата природного газу |
20,00 |
20,00 |
|
2 730 |
Інші виплати населенню |
267,0 |
266,86 |
|
|
РАЗОМ |
5174,94 |
5154,76 |
КНП «НРЦ ПМСД» укладено договір з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій від 10.01.2024 року № 0000-56НТ-М000 (строк дії договору до 31.12.2024 року).
Населення громади отримує послуги з медичного обслуговування на первинному рівні структурними підрозділами КНП «Нікопольський районний центр ПМСД», а саме Червоногригорівською амбулаторією ПМСД, Придніпровською амбулаторією ПМСД, Кам’янською амбулаторією ПМСД, Дмитрівським, Борисівським та Привільнянським фельдшерськими пунктами.
Всі амбулаторії оснащені комп’ютерним обладнанням з операційною системою та доступом до мережі Інтернет. Завдяки цьому в 2024 році лікарі з надання ПМД виписують електронні рецепти в рамках програми «Доступні ліки» для забезпечення населення лікарськими засобами.
Дебіторська та кредиторська заборгованості по КПКВК МБ 0212111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» станом на 01 січня 2025 року відсутні.
КПКВК МБ 0212152 «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0212152 «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я» у 2024 році при уточненому плані 50 000 грн склали 49 899 грн або 99,80 % до затверджених планових призначень. Касові видатки загального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 50 000 грн профінансовано 49 899 грн (виготовлення проєктно-кошторисної документації «Електропостачання на об’єкті «Нове будівництво модульного фельдшерсько-акушерського пункту в с. Привільне Нікопольського району Дніпропетровської області»).
КПКВК МБ 0213000 «Соціальний захист та соціальне забезпечення»
Видатки загального фонду по галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення» в бюджеті територіальної громади затверджено з урахуванням змін у сумі 6 469 566 грн, фактичне виконання – 6 346 006 грн, що становить 98,09% планових призначень.
КПКВК МБ 0213035 «Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0213035 «Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті» у 2024 році при уточненому плані 50 000 грн склали 26 958 грн або 53,92 % до затверджених планових призначень. Касові видатки загального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» – при плані 50 000 грн профінансовано 26 958 грн, (відшкодування пільгового проїзду отримали 127 осіб).
КПКВК МБ 0213050 «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
Видатки загального фонду по КПКВК 3050 «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» при уточненому плані 15 528 грн склали 15 494 грн або 99,78 % до затверджених планових призначень. Відповідне пільгове забезпечення отримують 4 особи, які є постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.
КПКВК МБ 0213104 «Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0213104 «Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю» у 2024 році при уточненому плані 396 525 грн склали 396 525 грн або 100% до затверджених планових призначень.
Касові видатки загального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 306 386 грн профінансовано в сумі 306 386 грн;
КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» – при плані 67 459 грн профінансовано в сумі 67 459 грн;
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 22 680 грн профінансовано в сумі 22 680 грн (обслуговування програмного забезпечення «АІС-Місцеві бюджети» та «Дебет-Плюс»).
КПКВК МБ 0213160 «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0213160 «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги» при уточненому плані 180 000 грн склали 167 036 грн або 92,80% до затверджених планових призначень (кількість осіб які отримали вищезазначені гарантії протягом 2024 року – 8 осіб).
Дебіторська та кредиторська заборгованості по видаткам по галузі «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги» станом на 01 січня 2025 року відсутні.
КПКВК МБ 0213241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0213241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» у 2024 році при уточненому плані 1 965 513 грн склали 1 908 012 грн або 97,07% до затверджених планових призначень.
Касові видатки загального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 1 564 094 грн профінансовано в сумі 1 519 265 грн;
КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» – при плані 368 099 грн профінансовано в сумі 358 531 грн;
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та матеріал» – при плані 10 000 грн профінансовано в сумі 7 500 грн;
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 23 320 грн профінансовано в сумі 22 715 грн (обслуговування програмного забезпечення «АІС-Місцеві бюджети» та «Дебет-Плюс»).
КПКВК МБ 0213242 «Інші заходи у сфері соціального захисту
і соціального забезпечення»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0213242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» у 2024 році при уточненому плані 3 862 000 грн склали 3 831 981 грн або 99,22% до затверджених планових призначень. Касові видатки загального фонду за кодами економічної класифікації видатків склали:
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та матеріал» – при плані 75 000 грн профінансовано в сумі 75 000 грн;
КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» – при плані 3 417 000 грн профінансовано 3 397 065 грн, а саме:
Дебіторська та кредиторська заборгованості по видаткам по галузі «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» станом на 01 січня 2025 року відсутні.
КПКВК МБ 0214000 «Культура і мистецтво»
Видатки по галузі «Культура і мистецтво» у 2024 році профінансовані в сумі 2 788 378 грн, при планових призначеннях 2 925 796 грн, що становить 95,3% виконання. Вказані видатки забезпечили безперебійне функціонування 3 будинків культури, 1 публічної бібліотеки та 3 філій.
КПКВК МБ 0214030 «Забезпечення діяльності бібліотек»
Фактичне виконання видатків загального фонду по КПКВК МБ 0214030 «Забезпечення діяльності бібліотек» у 2024 році при уточненому плані 503 141 грн, становить 439 236 грн або 87,30 % планових призначень, в тому числі:
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 12 000 грн профінансовано 2 282 грн;
КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення» – при плані 3 800 грн профінансовано 330 грн;
КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» – при плані 129 920 грн профінансовано 129 855 грн;
Дебіторська та кредиторська заборгованості по видаткам по галузі «Забезпечення діяльності бібліотек» станом на 01 січня 2025 року відсутні.
КПКВК МБ 0214060 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0214060 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» у 2024 році при уточненому плані 2 422 655 грн, становлять 2 349 142 грн або 96,97 % планових призначень, в тому числі:
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» – при плані 18 500 грн профінансовано 17 473 грн (придбання господарчих товарів, обігрівачів ультрачервоних);
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 254 500 грн профінансовано 254 420 грн (оплату послуг мережі «Інтернет»);
КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення» – при плані 8 000 грн профінансовано 330 грн;
КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» – при плані 197 800 грн профінансовано 197 671 грн.
Дебіторська та кредиторська заборгованості по видаткам по галузі «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» станом на 01 січня 2025 року відсутні.
КПКВК МБ 0215031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл»
|
Видатки по КПКВК МБ 0215031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» у 2024 році при уточненому плані 1 504 449 грн, фактичне виконання 1 393 775 грн, або 92,64% планових призначень, в тому числі: КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 1 114 587 грн, профінансовано 1 071 399 грн (в структурі заробітної плати працівників бюджетної установи враховано видатки на посадові оклади, доплату за вислугу років, доплату за звання, премії, доплату за складність та напруженість у роботі); КЕКВ 2120 «Нарахування на заробітну плату» – при плані 286 562 грн профінансовано 262 863 грн; КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» – при плані 10 000 грн профінансовано 10 000 грн (придбання спортивного інвентарю); КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 30 000 грн профінансовано 22 900 грн (оплату послуг мережі «Інтернет», перевезення); КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» – при плані 57 300 грн профінансовано 22 153 грн. Дебіторська та кредиторська заборгованості по видаткам по галузі «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» станом на 01 січня 2025 року відсутні. |
КПКВК МБ 0216000 «Житлово-комунальне господарство»
Видатки по галузі «Житлово-комунальне господарство» у 2024 році профінансовані в сумі 18 509 463 грн, в тому числі за рахунок загального фонду бюджету 17 778 363 грн, та спеціального – 731 100 грн.
КПКВК МБ 0216011 «Експлуатація та технічне обслуговування
житлового фонду»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0216011 «Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду» у 2023 році при уточненому плані 188 000 грн, фактичне виконання 185 834 грн або 98,857% планових призначень, у тому числі:
КП «ЕКО-СЕРВІС» Червоногригорівської селищної ради – 188 000 грн фінансова допомога на оплату послуг з поточного ремонту м’якої покрівлі багатоповерхових будинків, яку було пошкоджено в результаті збройної агресії російської федерації.
КПКВК МБ 0216013 «Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0216013 «Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства» у 2024 році при уточненому плані 94 013 грн, фактичне виконання 92 941 грн або 98,86% планових призначень, у тому числі:
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 79 013 грн профінансовано 79 012 грн оплата за послуги з проведення виконавчої (контрольної) геодезичної зйомки закінчених будівництвом об’єктів: «Будівництво підвідного водогону від магістрального водогону «Хортиця (ДВС2)-Томаківка-Марганець-Нікополь-Покров» до насосної станції питної води за адресою: с. Придніпровське, вул. Польова, 56а.
За рахунок коштів переданих з загального фонду до спеціального фонду (бюджет розвитку) по коду 208400 (602400) «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)» видатки спеціального фонду по КПКВК МБ 0216013 «Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства» у 2024 році при уточненому плані 21 000 грн, фактичне профінансовано в сумі 20 855 грн або 99,31% до планових призначень:
КЕКВ 3122 «Капітальне будівництво (придбання) інших об’єктів » – при плані 21 000 грн профінансовано 20 855 грн послуги з виконання експертизи проєктної документації на будівництво за робочим проєктом «Будівництво підвідного водогону від магістрального водогону «Карачунівське водосховище-Кривий Ріг-Південне водосховище, Марганець-Нікополь, Хортиця-Томаківка» до насосної станції питної води с. Придніпровське, вул. Польова, 56а.
КПК ВК МБ 0216020 « Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0216020 «Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги» за 2024 рік профінансовано в сумі 16 060 262 грн, в тому числі по загальному фонду 13 167 426 грн, а саме:
КП «Лиман» Червоногригорівської селищної ради – 3 581 947 грн – фінансова допомога на оплату за поточний ремонт зовнішніх водопровідних мереж, кредиторської заборгованості за електроенергію та заробітну плату;
КП «Дніпро» Червоногригорівської селищної ради – 7 756 000 грн – фінансова допомога на придбання запасних частин, оплату кредиторської заборгованості по заробітній платі, на придбання запасних частин для спеціалізованої техніки, на оплату за поточний ремонт зовнішніх водопровідних мереж;
КП «ЕКО-СЕРВІС» Червоногригорівської селищної ради – 1 829 480 грн фінансова допомога на оплату кредиторської заборгованості по заробітній платі, придбання паливно-мастильних матеріалів, запасних частин для спеціалізованої техніки.
За рахунок коштів переданих з загального фонду до спеціального фонду (бюджет розвитку) по коду 208400 (602400) «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)» видатки спеціального фонду по КПКВК МБ 0216020 «Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги»:
КП «Дніпро» Червоногригорівської селищної ради – 430 245 грн – фінансова допомога для придбання трасошукача SR-24 з передавачем RIHGID Sekrtech для виявлення підземних інженерних споруд;
КП «ЕКО-СЕРВІС» Червоногригорівської селищної ради – 280 000 грн фінансова допомога на спеціалізовану техніку (причеп тракторний) для комунального підприємства.
КПКВК МБ 0216030 «Організація благоустрою населених пунктів»
Видатки загального фонду по КПКВК «Організація благоустрою населених пунктів» у 2024 році при уточненому плані 3 818 954 грн, фактичне виконання склало 3 689 955 грн або 96,62 % планових призначень, у тому числі:
КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 748 860 грн, профінансовано 739 276 грн;
КЕКВ 2120 «Нарахування на заробітну плату» – при плані 151 954 грн профінансовано 147 123 грн;
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» – при плані 410 000 грн профінансовано 391 006 грн (придбання паливно-мастильних матеріалів на мотокоси та бензопили, запасних частин на мотокоси, обладнання та інвентарю);
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 2 329 800 грн профінансовано 2 268 097 грн (послуги із санітарної обрізки дерев та чагарників, покіс трави на територій громади, благоустрій кладовищ, місць захоронення загиблих воїнів);
КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» – при плані 178 340 грн профінансовано 144 452 грн.
Кредиторська та дебіторська заборгованості по галузі «Організація благоустрою населених пунктів» станом на 01 січня 2025 року відсутні.
КПКВК МБ 0216071 «Відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво»
Планові видатки загального фонду по КПК МБ 0216071 «Відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво» у 2024 році 130 000 грн, а саме:
КП «ЕКО-СЕРВІС» Червоногригорівської селищної ради – 100 000 грн (різниця між діючим та фактичним тарифом на вивезення твердих побутових відходів);
КП «Дніпро» Червоногригорівської селищної ради – 30 000 грн (різниця між діючим та фактичним тарифом на придбання води питної).
КПК ВК МБ 0216090 «Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства»
Видатки загального фонду по КПК ВК МБ 0216090 «Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства» у 2024 році при уточненому плані 520 000 грн, фактичне виконання склало 512 231 грн або 98,51 % планових призначень, у тому числі:
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» – при плані 70 000 грн профінансовано 69 993 грн (придбання води);
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 450 000 грн профінансовано 442 238 грн (послуги з підвозу води).
КПКВК МБ 0217130 «Здійснення заходів із землеустрою»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0217130 «Здійснення заходів із землеустрою» у 2024 році при уточненому плані 349 000 грн, фактично профінансовано у сумі 335 397 грн (виготовлення технічної документації із землеустрою).
Кредиторська та дебіторська заборгованості по видаткам по галузі «Здійснення заходів із землеустрою» станом на 01 січня 2025 року відсутні.
КПКВК МБ 0217461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету»
Видатки по галузі «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» у 2024 році при уточненому плані 1 000 грн, фактично фінансування не здійснювалось.
Дебіторська та кредиторська заборгованості по видаткам по галузі «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» станом на 01 січня 2025 року відсутні.
По КПКВК МБ 0217680 «Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування» при уточненому плані 25 000 грн фінансування не здійснювалось.
По КПКВК МБ 0218110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0218110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» при планових призначеннях 310 020 грн виконано на 251 907 грн, що становить 81,26% до плану виконання.
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» при планових призначеннях 115 020 грн виконано на 115 000 грн, а саме придбання будівельних матеріалів для проведення ремонт робіт господарчим способом (шифер восьмихвильовий) для ліквідації наслідків збройної агресії РФ, придбання паливно-мастильнитх матеріалів для поповнення матеріального резерву;
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 195 000 грн профінансовано в сумі 136 907 грн (оплата послуг з обслуговування автомобільним транспортом для перевезення вантажу, а саме гуманітарна допомога).
По КПКВК МБ 0218130 «Забезпечення діяльності місцевої та добровільної пожежної охорони»
КЕКВ 2111 «Заробітна плата» – при плані 868 700 грн профінансовано в сумі 847 318 грн;
КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» – при плані 191 122 грн профінансовано в сумі 191 101 грн;
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» – при плані 276 000 грн профінансовано в сумі 275 246 грн (у звітному періоді кошти витрачено на придбання паливно-мастильних матеріалів, запчастин для спецтранспорту, придбання господарчих товарів);
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 680 000 грн профінансовано в сумі 669 638 грн (послуги з адмiнiстрування (обслуговування) програмного забезпечення (послугу з реєстрацiї Замовника, як користувача в системi програмного Продукту «АIС-Мiсцевi бюджети» рiвня розпорядника бюджетних коштiв», поточний ремонт будівлі гаражного бокса пожежного депо по вул. Високовольтна, буд. 35-є в с. Придніпровське Нікопольського району Дніпропетровської області);
КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» – при плані 186 000 грн профінансовано в сумі 75 528 грн.
Станом на 01 січня 2025 року кредиторська та дебіторська заборгованості по видаткам спеціального фонду відсутні.
КПК ВК МБ 0218220 «Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0218220 «Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення» при планових призначеннях 450 000 грн виконано на 447 842 грн, що становить 99,52% до плану виконання в тому числі:
КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – при плані 450 000 грн профінансовано в сумі 447 842 грн (послуги з перевезення автомобільним транспортом військовозобов’язаних, призваних на військову службу по мобілізації до місця проходження служби).
КПК ВК МБ 0218240 «Заходи та роботи з територіальної оборони»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0218240 «Заходи та роботи з територіальної оборони» при планових призначеннях 222 000 грн виконано на 206 673 грн, що становить 92,91% до плану виконання, у тому числі:
КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» – при плані 222 000 грн профінансовано в сумі 206 673 грн (у звітному періоді кошти витрачено на придбання паливно-мастильних матеріалів, запчастин для транспорту, канцтоварів).
КПКВК МБ 0218340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів»
Проведення видатків по даній програмі заплановано за рахунок КПКВК МБ 19010000 «Екологічний податок».
Видатки спеціального фонду по КПКВК МБ «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» у 2024 році при уточненому плані 214 228 грн профінансовано у сумі 210 000 грн:
по КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» при плані 214 228 грн профінансовано 210 000 грн (придбання багаторічних насаджень).
Кредиторська заборгованість по видаткам по галузі «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» станом на 01 січня 2025 року відсутня.
Дебіторська заборгованість по видаткам по галузі «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» станом на 01 січня 2025 року відсутня.
КПКВК МБ 0218775 «Інші заходи за рахунок резервного фонду місцевого бюджету»
Видатки загального фонду по КПКВК МБ 0218775 «Інші заходи за рахунок резервного фонду місцевого бюджету» у 2024 році при уточненому плані 1 225 000 грн, фактично профінансовано 1 196 097 грн.
Видатки спеціального фонду по КПКВК МБ 0218775 «Інші заходи за рахунок резервного фонду місцевого бюджету» у 2023 році при уточненому плані 700 000 грн, профінансовано в сумі 699 342 грн, а саме:
КЕКВ 3122 «Капітальне будівництво (придбання) інших об’єктів» – оплата за виконання робіт по виготовленню проєктно-кошторисної документації та отримання вихідних даних, технічних умов у відповідних організаціях об’єкту: Будівництво підвідного водогону «Карачунівське водосховище-Кривий Ріг-Південне водосховище, Марганець-Нікополь, Хортиця-Томаківка» до насосної станції питної води за адресою: с. Придніпровське, вул. Польова, 56а, Нікопольського району Дніпропетровської області, за рахунок коштів резервного фонду.
Фінансування
Станом на 01 січня 2024 року залишки по екологічному податку складали 114 228 грн. За підсумками 2024 року до бюджету селищної ради надійшли кошти екологічного податку по коду доходу 19010000 у сумі 160 653 грн.
Видатки спеціального фонду по КПКВК МБ «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» у 2024 році при уточненому плані 214 228 грн профінансовано у сумі 210 000 грн:
по КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» профінансовано 210 000 грн (придбання багаторічних насаджень).
Кредиторська заборгованість по видаткам по галузі «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» станом на 01 січня 2025 відсутня.
Дебіторська заборгованість по видаткам по галузі «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» станом на 01 січня 2025 року відсутня.
Станом на 01 січня 2025 року залишки коштів по надходженням екологічного податку склали 64 881 грн.
Станом на 01 січня 2024 року залишки по надходженням та використанню коштів, що надходять до місцевих бюджетів у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва складають 41 471 грн.
На протязі 2024 року коштів по відшкодуванню втрат до бюджету не надходило, видатки не здійснювались. Залишок на 01 січня 2025 року складає 41 471 грн.
Станом на 01 січня 2024 року залишки коштів місцевих дорожніх фондів, які спрямовуються на дорожнє господарство складали 17 743 грн.
На протязі 2024 року зазначені кошти до бюджету не надходили, видатки не здійснювались. Залишок на 01 січня 2025 року складає 17 743 грн.
Залишок коштів по бюджету розвитку Червоногригорівської селищної ради на початок 2024 року складав 195 873 грн.
За рахунок коштів переданих з загального фонду до спеціального фонду (бюджет розвитку) по коду 208400 (602400) «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)» видатки спеціального фонду по бюджету розвитку при планових призначеннях 4 970 000 грн, надійшло до бюджету розвитку у сумі 4 695 346 грн, у тому числі: план по власним надходженням – переданих із загального фонду до спеціального складає у сумі 4 970 000 грн, фактично надійшло коштів в сумі 4 695 346 грн.
Міжбюджетних трансфертів із державного та обласного бюджетів не надходило.
Видатки при планових призначеннях видаткової частини всього складають 4 970 000 грн, виконано на суму 4 695 346 грн, у тому числі:
власних надходжень коштів переданих із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) при планових призначеннях складає у сумі 4 970 000 грн, фактично касові видатки складають 4 695 346 грн.
Касові видатки міжбюджетних трансфертів із державного та обласного бюджету не проводились.
Залишок коштів по бюджету розвитку Червоногригорівської селищної ради на кінець 2025 року склав 195 873 грн.
Кредитування
В 2024 році видатки по кредитуванню Червоногригорівською селищною радою не планувались та не проводились.
Міжбюджетні трансферти
Базова дотація
Законом України «Про державний бюджет України на 2024 рік» передбачено надання базової дотації Червоногригорівській селищній територіальній громаді обсягом 1 835 600 грн.
Протягом 2024 року отримана базова дотація обсягом 1 835 600 грн (100 %) та використана в повному обсязі на заробітну плату з нарахуваннями, оплату енергоносіїв закладів дошкільної освіти та культури і мистецтва.
Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам
Законом України «Про державний бюджет України на 2024 рік» передбачено надання освітньої субвенції Червоногригорівській селищній територіальній громаді обсягом 34 402 000 грн. У 2024 році отримано освітньої субвенції обсягом 34 402 000 грн (100%).
Протягом 2024 року освітня субвенція з державного бюджету використана в повному обсязі на заробітну плату з нарахуваннями педагогічного персоналу закладів освіти Червоногригорівської територіальної громади.
Інші дотації з місцевого бюджету
Відповідно до рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2024 рік» у доходній частині бюджету Червоногригорівської територіальної громади передбачено отримання іншої дотації з місцевого бюджету в сумі 5 000 000 грн.
Протягом 2024 року отримано інші дотації з місцевого бюджету обсягом 5 000 000 грн (100 %) та використано в повному обсязі.
Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету
Відповідно до рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2024 рік» у доходній частині бюджету Червоногригорівської територіальної громади передбачено отримання субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету обсягом 119 222 грн (загальний фонд).
У 2024 році субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету надійшла в повному обсязі та була використана для підтримки осіб з особливими освітніми потребами, а саме у вигляді корекційно-розвиткових послуг на суму 116 639 грн.
Залишок коштів субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на рахунках Червоногригорівської селищної ради, з урахуванням залишку станом на 01 січня 2024 року складає 308 277 грн. У 2024 році залишок коштів субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету було використано для підтримки осіб з особливими освітніми потребами, а саме у вигляді корекційно-розвиткових послуг на суму 308 277 грн.
Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що утворився на початок бюджетного періоду
Відповідно до рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2024 рік» у доходній частині бюджету Червоногригорівської територіальної громади передбачено отримання субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду обсягом 11 594 грн (загальний фонд).
У 2024 році залишок коштів субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду був використаний для підтримки осіб з особливими освітніми потребами, а саме у вигляді корекційно-розвиткових послуг на суму 11 594 грн.
Інша субвенція (субвенція з обласного бюджету до місцевих бюджетів на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2024 році)
Відповідно до рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2024 рік» у доходній частині бюджету Червоногригорівської територіальної громади передбачено отримання іншої субвенції (субвенція з обласного бюджету до місцевих бюджетів на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2024 році) обсягом 335 000 грн (загальний фонд).
Протягом 2024 року інша субвенція (субвенція з обласного бюджету до місцевих бюджетів на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2024 році) надійшла у сумі 335 000 грн та направлена на надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок збройної агресії РФ та лікування жителів громади.
Матеріальна допомога за рахунок коштів на виконання доручень виборців депутатів – 335 000 грн, а саме:
забезпечення надання одноразової матеріальної допомоги на лікування громадянам Червоногригорівської селищної ради – 335 000 грн (37 осіб).
Мережа, штати та контингенти бюджетних установ
Державне управління
Рішенням селищної ради від 15 грудня 2023 року № 1301 - 36/VIII «Про затвердження структури та штатної чисельності апарату виконавчого комітету, виконавчих органів Червоногригорівської селищної ради на 2024 рік», затверджено загальну чисельність апарату виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради, її виконавчих органів і бюджетних установ на 2024 рік відповідно до додатку 1 – 66,0 штатних одиниць, додатку 2 – 3,0 штатних одиниці, додатку 3 – 3,0 штатних одиниці.
Рішенням селищної ради від 25 вересня 2024 року № 1603 - 46/VIII «Про внесення змін до рішення Червоногригорівської селищної ради від 15 грудня 2023 року № 1301-36/VІІІ «Про затвердження структури та штатної чисельності апарату виконавчого комітету, виконавчих органів Червоногригорівської селищної ради на 2024 рік» (зі змінами) затверджено загальну чисельність апарату виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради, її виконавчих органів на 2024 рік відповідно до додатку 1 – 69,0 штатних одиниць, додатку 2 – 3,0 штатних одиниці, додатку 3 – 3,0 штатних одиниці.
За звітний період штатна чисельність зазнала змін на 3 штатних одиниці, а саме рішенням селищної ради від 25 вересня 2024 року № 1603 - 46/VIII «Про внесення змін до рішення Червоногригорівської селищної ради від 15 грудня 2023 року № 1301-36/VІІІ «Про затвердження структури та штатної чисельності апарату виконавчого комітету, виконавчих органів Червоногригорівської селищної ради на 2024 рік» (зі змінами) утворено структурний підрозділ апарату виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради без статусу юридичної особи – відділ з питань ветеранської політики та введено до структури та штатної чисельності посаду «Начальник відділу» – 1 штатна одиниця, посаду «Головний спеціаліст» – 1 штатна одиниця та посаду «Інспектор» – 1 штатна одиниця.
Фактично зайняті посади станом на 31 грудня 2024 року – 55,5 штатних одиниць.
Вакансії 16,5 штатних одиниць:
начальник відділу правового забезпечення, економічного розвитку, та інвестицій виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 1 шт. од.;
начальник відділу з питань ветеранської політики виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 1 шт. од.;
завідувач архіву трудового архіву виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 1 шт. од.;
архіваріус трудового архіву виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 1 шт. од.;
головний спеціаліст відділу правового забезпечення, економічного розвитку, та інвестицій виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 1 шт. од.;
головний спеціаліст відділу цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій, охорони праці, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 1 шт. од.;
головний спеціаліст загального відділу виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 2 шт. од;
державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 1 шт. од.;
адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 2 шт. од.;
головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 1 шт. од.;
спеціаліст І категорії відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 1 шт. од.;
спеціаліст І категорії відділу служби у справах дітей Червоногригорівської селищної ради – 1 шт. од.;
головний спеціаліст фінансового відділу Червоногригорівської селищної ради – 1 шт. од.;
водій автотранспортних засобів виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 1 шт. од.;
двірник виконавчого комітету Червоногригорівської селищної ради – 0,5 шт. од.
Освіта
Видатки по галузі «Освіта» враховані на утримання 10 установ (4 дошкільні навчальні заклади, 5 закладів середньої освіти, 1 школа естетичного виховання).
Станом на 01 січня 2024 року штатна чисельність по галузі «Освіта» становила 394,495 одиниць, а станом на 31 грудня 2024 року становить 385,99 одиниць, фактично зайняті 336,37 одиниць, в тому числі:
1. Дошкільні заклади освіти: штатна чисельність станом на 01 січня 2024 року становила 124,185 одиниць, а станом на 31 грудня 2024 року становить 117,77 одиниць.
За звітний період штатна чисельність зазнала змін на 6,415 одиниць, а саме:
Фактично зайняті посади станом на 31 грудня 2024 року – 90,05 одиниць.
|
Найменування |
Фактична кількість дітей |
|
|
Станом на 01.01.2024 |
Станом на 31.12.2024 |
|
|
Всього дітей, які здобувають дошкільну освіту, з них: |
300 |
273 |
|
1) діти, які здобувають дошкільну освіту у закладах дошкільної освіти |
300 |
273 |
|
2) діти, які здобувають дошкільну освіту у внутрішніх структурних підрозділах закладів загальної середньої освіти |
- |
- |
2. Загальноосвітні навчальні заклади освіти: штатна чисельність станом на 01 січня 2024 року становила 249,81 одиниць (162,81 одиниць педагогічних працівників і 87 одиниць інших працівників), а станом на 31 грудня 2024 року становить 247,72 одиниць (161,72 шт. од. педагогічних працівників і 86,0 шт. од. інших працівників).
Педагогічні працівники, які утримуються за рахунок освітньої субвенції
|
Найменування |
Станом на 31.12.2024 року |
|
|
Штатна чисельність |
Фактично зайняті |
|
|
Всього кількість педагогічних працівників які утримуються за рахунок освітньої субвенції, у тому числі: |
161,72 |
158,22 |
|
1) Заклади загальної середньої освіти (КПКВК МБ 1031) |
161,72 |
158,22 |
|
2) Інклюзивно-ресурсні центри (КПКВК МБ 1031) |
- |
- |
За звітний період штатна чисельність зазнала змін, рішенням селищної ради від 25 вересня 2024 року № 1610-46/VІІІ «Про внесення змін та доповнень до рішення Червоногригорівської селищної ради від 15 грудня 2023 року № 1302-36/VIІI «Про затвердження структури та штатної чисельності закладів освіти Червоногригорівської селищної ради на 2024 рік», а саме:
введено в структуру та штатну чисельність Кам’янського ліцею Червоногригорівської селищної ради посаду «практичний психолог» – 0,25 шт. од.;
виведено з структури штатної чисельності Червоногригорівського ліцею Червоногригорівської селищної ради посаду «асистента вчителя» – 1 шт. од., виведено 1 шт. од. вчителя – 3,04 ставки, та 1 шт. од. прибиральника службових приміщень;
Кількість учнів в загальноосвітніх закладах – 1000 чоловік.
3. Школа естетичного виховання: штатна чисельність станом на 01 січня 2024 року освіти становила 20,5 одиниць, станом на 31 грудня 2024 року становить 20,5 одиниць.
Фактично зайняті посади станом на 31 грудня 2024 року – 14,35 шт. од. Відхилення складає 6,15 шт. од., в тому числі вакантні посади: 1,0 шт. од. – «бухгалтер», 4,15 шт. од. – «викладач», 1,0 шт. од – «оператор котельні».
Культура і мистецтво
У Червоногригорівській територіальній громаді функціонує 2 сільських та 1 селищний будинки культури, 1 публічна бібліотека та 3 її філії.
Станом на 01 січня 2024 року штатна чисельність сільських будинків культури становила 23,25 одиниць, станом на 31 грудня 2024 року – 23,25 одиниць.
Фактично зайняті посади станом на 31 грудня 2024 року – 14,5 одиниць. Відхилення складає 8,75 одиниці, в тому числі вакантні посади: 3,0 шт. од. – керівник гуртка, 2,0 шт. од. – директор, 0,75 шт. од. – організатор культурно-дозвіллевої діяльності, 0,5 шт. од. – опалювач, 2,0 шт. од. – двірник, 0,5 шт. од. –робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків.
Станом на 01 січня 2024 року штатна чисельність бібліотек становила 5,25 одиниць, станом на 31 грудня 2024 року становить 5,25 одиниць.
Фактично зайняті посади станом на 31 грудня 2024 року – 3,0 шт. од. Відхилення складає 2,25 шт. од., в тому числі вакантні посади: директор бібліотеки – 1,0 шт.од., 1,25 шт.од. – завідувач бібліотекою.
Фізична культура та спорт
У Червоногригорівській селищній територіальній громаді функціонує комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Червоногригорівської селищної ради» Нікопольського району Дніпропетровської області.
Станом на 01 січня 2024 року штатна чисельність становила 14,5 од., станом на 31 грудня 2024 року – 14,5 од.
Фактично зайняті посади станом на 31 грудня 2024 року – 10,0 шт. од. Відхилення складає 4,5 одиниць, в тому числі вакантні посади: 3,0 шт. од. – тренери, 0,5 – робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків, 0,5 шт. од. – сторож, 0,5 шт. од. – прибиральник.
Інша інформація
Протягом 2024 року з єдиного казначейського рахунку позики на покриття тимчасових касових розривів, що виникають під час виконання загального фонду, в органах Державної казначейської служби України у м. Нікополі не отримувались.
Начальник фінансового відділу Наталія ЯКОВЛЄВА